shoper

Szukaj produktu

Produkt dnia

Producenci

Subskrypcja

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Tuner z metronomem KORG TM-40  

Producent: KORG
Kod produktu: 53
W magazynie:brak
Brak ocen
brutto: 120.00 zł
netto: 98.36 zł

Opis produktu

TM40 to wyjątkowe urządzenie łączące w jednej kompaktowej obudowie cyfrowy tuner i metronom. Sekcja tunera obsługuje szeroki zakres częstotliwości - od C1 (32.70 Hz) do C8 (4186.01 Hz) a informacje wyświetlane są na dużym ciekłokrystalicznym wyświetlaczu w formie symulacji wskaźnika igłowego, oraz za pośrednictwem trzech diód wskazujących kierunek dewiacji. TM40 pozwala również na pomiar strojenia w odniesieniu do dźwięków pozostających w interwale do dźwięku strojonego np. z wielkiej lub małej tercji. Sekcja tunera posiada również możliwość kalibracji w zakresie 410-480 Hz z krokiem co 1 Hz. Strojenie instrumentów akustycznych możliwe jest zarówno poprzez wbudowany mikrofon o wysokiej czułości, jak i za pośrednictwem opcjonalnego mikrofonu zewnętrznego pozwalającego wyeliminować niepożądane dźwięki tła. Wbudowany w TM40 głośnik pozwala wygenerować ton referencyjny z zakresu A5-Bb4.

Sekcja metronomu pozwala płynnie (ale także skokowo) ustalić tempo w zakresie 40-208 uderzeń na minutę. Dostępnych jest trzynaście gotowych patternów rytmicznych (pokrywających od 0-7 uderzeń na jednostkę) wśród który znajdują się również duole, triole, triole z pominięciem środkowego uderzenia, oraz kwadrole i kwadrole z pominięciem dwóch środkowych bitów. Metronom modelu TM40 wyposażono także w klawisz Tap pozwalający ręcznie nabić tempo. Dzięki płynnej regulacji głośności TM40 świetnie sprawdza się zarówno w czasie prywatnych ćwiczeń w małym pomieszczeniu jak i prób w dużym studio.

TM40 pozwala na wielogodzinną pracę na zasilaniu pochodzącym z dwóch "paluszków" (ok. 70 godzin ciągłej pracy tunera lub ok. 50 godzin ciągłej pracy metronomy). Dodatkowo TM40 wyposażono w układ wyłączający zasilanie po 20 min. bezczynności, a wbudowana pamięć pozwala zachować ustawienia dotyczące tempa, beatu, kalibracji, oraz tonu referencyjnego również po wyłączeniu zasilania. TM40 wyposażono także w jedno gniazdo wejściowe (1/4" jack mono), oraz gniazdo słuchawkowe (1/8" mini).

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie
Dodaj swoją opinię